Sborová oznámení

Neděle 30. 6. 2024

1.    V úterý jsme se při pohřebním shromáždění rozloučili se zesnulou ses. Marií Maléřovou z Tylovic, která zemřela 18. června ve věku 94 let.
2.    Dnešní sbírka je celocírkevní a jedná se o sbírku solidarity. Sbírka je určena pro podporu sborů, které mají potíže s placením per-sonálního fondu.
3.    Tuto sobotu, 6. července, budeme jako každý rok ve spolupráci se sborem z Huslenek, slavit bohoslužbu ve skanzenu v toleranční modlitebně. Začátek je v 10 hodin a součástí bohoslužby bude slavení večeře Páně. Účastníci bohoslužby mají vstup do areálu Valašské dědiny zdarma.
4.    V neděli 7. července se pak sejdeme ke slavení stolu Kristova při nedělních bohoslužbách v našem kostele v Rožnově v 8h a ve Stříteži v 9:30. Ve Stříteži je nedělní škola i přes prázdniny.
5.    Bohoslužby v Rožnově budou příští neděli křestní. Pokřtěna bude Tereza Pleváková, dcera Jiřího Pleváka a Kamily Plevákové, roz. Plecendové.
6.    Sbírka příští neděli bude seniorátní, a bude určena pro hospic Citadela a další střediska, poskytujících v našem seniorátu paliativní péči.