Bohoslužby 2.5.2021 z Rožnova

Odkaz ke sledování na YouTube: https://youtu.be/H-Ej2sWJcuA

I po obnovení shromáždění pokračují on-line přenosy bohoslužeb! Nově jsou bohoslužby přenášeny z kostela v Rožnově každou neděli v 8:00h živě na sborovém kanále YouTube!

není

Neděle 9. května - svátek matek

V neděli 9. května slavíme svátek matek.

Děti chtějí svým maminkám poděkovat písničkou, kterou pro tuto příležitost připravují pod vedením Jany Peřtové. Milé maminky, těšíme se na vás v Rožnově i ve Stříteži!

Při bohoslužbách bude kázat celocírkevní farář pro menšiny Mikuláš Vymětal.

V neděli 2. května otevíráme kostely!

Od května opět otevíráme naše kostely!

Při dodržení platných omezení, souvisejících s covidovou situací, obnovujeme bohoslužebná shromáždění v našich kostelích v Rožnově i ve Stříteži.

První obnovené bohoslužby budou v neděli 2. května v 8h v evang. kostele v Rožnově a v 9:30 v evang. kostele ve Stříteži.

Je nutno dodržovat tato platná omezení: povinné alespoň chirurgické roušky, respirátory třídy FFP2/KN 95 nebo nanoroušky, povinnost nosit roušku se netýká osob přednášejících (např. kazatelů, zejména při kázání), před vstupem do kostela si účastníci dezinfikují ruce a dodržují, s výjimkou členů domácnosti, minimální rozestupy 2 metry ve všech směrech.

Již neplatí omezení počtu návštěvníků bohoslužeb a zákaz hromadného zpěvu se ruší!

Biblická hodina on-line ve čtvrtek v 17h

Biblické hodiny pro zájemce přes internet.

Na biblické hodině probíráme evangelium podle Jana.
Jde o skupinovou meditaci a rozhovor nad textem v pracovní skupině, kterou vytvoříme pomocí videokonference.
Biblické hodiny se konají ve čtvrtek v 17h.

Připojíte se pouhým kliknutím na tento odkaz:

Zadáte své jméno a stisknete: Vstoupit do setkání. Máte-li notebook s mikrofonem a kamerou, můžete se zapojit do rozhovoru. (Když se vás prohlížeč zeptá na povolení mikrofonu nebo i kamery, tak to povolte. Lze použít i sluchátka s mikrofonem zapojená do počítače.)

Příště - 8. 4. 2021 - budeme probírat Jan 11, 1 - 44

Objednávky zpěvníku už jen do konce května!

Důležité! Ukončujeme předobjednávky na nový evangelický zpěvník!

Po mnohaleté přípravě bude koncem tohoto roku vydán nový evangelický zpěvník. Náš nový zpěvník bude mít zhruba 1200 stran, bude obsahovat přibližně 800 písní a další doprovodné texty (modlitby a krátké pobožnosti). Od příštího roku začneme při bohoslužbách zpívat z tohoto nového zpěvníku. Na to je potřeba se připravit a nový zpěvník si včas obstarat. Cena zpěvníku bude v předobjednávkách zvýhodněná a bude se pohybovat mezi 400,- až 500,- Kč za kus.

Nejen chlebem - pořad Josefa Hurty na Rádiu 7

Na rozhlasových stanicích Rádio 7 a Proglas můžete v letošním roce poslouchat biblické úvahy faráře Josefa Hurty v pořadu "Nejen chlebem".

Pořad je vysílán na Rádiu 7 každý čtvrtek v 8:30, a je reprízován vždy v pátek v 19:45 nebo v pondělí v 5:00. Na rádiu Proglas jej naladíte každý čtvrtek v 10:15.