Sborová oznámení

Neděle 12. 5. 2024

1.    V úterý jsme se při pohřebním shromáždění v římskokatolickém kostele ve Vidči rozloučili se zesnulou ses. Štěpánkou Mikulenkovou z Vidče.
2.    Ve středu je biblická hodina pro děti ve 14:30 na faře a konfirmační příprava v 15:30 v Rožnově. Andělky začí-nají ve Stříteži v 15:15h.
3.    Příští neděli 19. května jsou svatodušní svátky a v našem sboru budeme slavit KONFIRMACI. Konfirmováni budou tři konfirmandi z Rožnova. Bohoslužby se slavením večeře Páně budou společné pro obě části sboru a budou se konat v Rožnově. Začátek bohoslužeb bude už v 8:30, nikoliv v 9h jak bylo původně ohlášeno.
4.    Sbírka příští neděli je celocírkevní a je určena Diakonii, která ji použije na výstavbu domova pro seniory ve Vendolí u Svitav. Více informací o účelu sbírky najdete na nástěnce.
5.    V měsíci květnu probíhá sbírka darů Jeronymovy jednoty. Na sbírku přispívejte nejlépe bezhotovostně nebo hotově u sborových pokladníků. U bezhotovostní platby použijte údaje ze sborového dopisu a zavedený variabilní symbol začínající trojčíslím 102. Děkujeme za včasnou platbu. Upozorňujeme, že dary, poskytnuté po 31. květnu již nebudou do letošní sbírky zahrnuty.