Ze sborových oznámení

18. 4. 2021

Čtení:   L 5, 1 - 11
Kázání: J 21, 1 - 14

1)    Zítra bude schůze staršovstva v 18h s pomocí aplikace Skype.
2)    V pátek se koná v úzkém rodinném kruhu v kostele ve Stříteži pohřeb zesnulého pana Ludvíka Mikulenky ze Stříteže.
3)    Ve čtvrtek je biblická hodina v 17h. Odkaz k připojení najdete na stránkách našeho sboru.
4)    V sobotu v 18:30 je mládež on-line.
5)    Další bohoslužby jsou opět příští neděli, zatím stále pouze na kanále YouTube v 9h, dokud staršovstvo nerozhodne jinak.
6)    Oznamujeme, že Diakonie Valašské Meziříčí nabízí volné kapacity ambulantní služby Denního stacionáře Dobromysl. Stacionář je místem, kde mohou senioři, kteří již nemohou zůstat přes den sami, strávit smysluplný čas. Je místem, kde si mohou popovídat s druhými lidmi, zacvičit si, zazpívat, zahrát hry nebo něco hezkého vyrobit. Více informací o nabízené službě se dočtete na webových stránkách Diakonie ve Valašském Meziříčí.
7)    V těchto dnech dostanete do schránek jarní sborové dopisy. Najdete v nich oznámení o sborovém shromáždění, informativní přehled sborového hospodaření a složenky pro placení saláru a dalších darů. Spolu se složenkami obdržíte i osobní dopis určený všem salárníkům, který navazuje na celocírkevní akci „5% a hlavu vzhůru“ a je součástí sborové kampaně ke zvýšení obětavosti. V rámci této kampaně shlédnete každý týden při ohláškách motivační video.