Ze sborových oznámení

Písně:    Ž 52, 632, 355, 624
Čtení:     1 S 8
Kázání:  Joz 24, 15

1)    Ve čtvrtek a v pátek jsou podzimní prázdniny, to znamená, že nebude biblická hodina pro děti ani konfirmační cvičení.
2)    Ve čtvrtek je pouze biblická hodina pro dospělé. Ve Stříteži se sejdeme dopoledne v 10:00 h a v Rožnově v 17:45. Probíráme knihu Zjevení.
3)    Příští bohoslužby budou za týden v neděli v Rožnově v 8h. a ve Stříteži v 9:30. Ve Stříteži bude NŠ.
4)    Při bohoslužbách příští neděli vykonáme celocírkevní sbírku na Jubilejní toleranční dar. Z tohoto fondu se poskytují sborům půjčky na stavební akce a opravy budov.
5)    Upozorňujeme, že příští neděli končí letní čas a hodiny se posunují o jednu hodinu zpět.
6)    Zveme vás na setkání s herečkou pražského divadla Ypsilon Jaroslavou Kretschmerovou. Setkání nese název: „Veselé podzimní povídání nejen o zpívání“ a koná se v pátek 27. 10. 2017 v 17 h v sále apoštolské církve v budově firmy Numeri ve Valašském Meziříčí.
7)    Sbor ČCE v Suchdole nad Odrou zve všechny milovníky historie na příští víkend 28. – 29. října, kdy v rámci oslav 500. let reformace pořádá akci s názvem „Kraj velkého dobrodružství“. Přednášet bude např. David Rafael, autor námětu k filmu „Pod ochranou Žerotínů“. Více k programu najdete na plakátě, který visí na nástěnce.
8)    V sobotu 4. listopadu se koná 3. zasedání 28. konventu Východomoravského seniorátu.
9)    V Praze se 4. listopadu koná celocírkevní setkání učitelů Nedělních škol.
10)    U východu z kostela si můžete objednat Obrázkový kalendář ČCE na r. 2018. Bude-li alespoň deset objednaných, bude jeho cena pouze 50 Kč.
11)    Prosíme, abyste presbyterům pomohli s distribucí podzimního sboro-vého dopisu, který právě vyšel.