Ze sborových oznámení

Písně:
Čtení:
Kázání:

1)    Bratr farář Hurta je v těchto dnech v pracovní neschopnosti. V nutném případě jej zastupuje br. farář Heller z Val. Meziříčí.
2)    Biblické hodiny ani výuka náboženství ve čtvrtek nebudou.
3)    Konfirmační cvičení ve čtvrtek bude, a to v 16:30 ve Stříteži.
4)    V pátek jsou bohoslužby v Domově pro seniory v Rožnově v 9.45h
5)    Za týden je 3. adventní neděle. Bohoslužby jsou v Rožnově v 8h a ve Stříteži v 9:30.
6)    Srdečně vás zveme na vánoční koncert studentského pěveckého sboru JUVENTUS. Koncert se uskuteční v evangelickém kostele v Rožnově v pátek 22. prosince v 17 hodin.
7)    Dětská vánoční hra se letos konat nebude. Na 4. adventní neděli, což je štědrý den, jsou bohoslužby dopoledne, v Rožnově v 8h a ve Stříteži společně s dětmi v 9:30 v kostele.
8)    O Vánocích na svátek Narození Páně jsou bohoslužby se slavením stolu Kristova v Rožnově v 8 h. a ve Stříteži v 10h v kostele.
9)    Na svátek mučedníka Štěpána bude našim hostem br. farář Heller a bohoslužby budou v 8 h v Rožnově a v 9:30 ve Stříteži.
10)    Máte poslední příležitost provést změny v odběru církevního tisku pro příští rok. V opačném případě počítáme s vaším odběrem v nezměněné podobě i po Novém roce.
11)    Na závěr roku, v neděli 31. prosince bude při bohoslužbách zpívat smíšený pěvecký sbor Zdeňka Šimůnka.
12)    Novoroční bohoslužby s vysluhováním večeře Páně budeme slavit až první neděli v novém roce, tj. 7. ledna.
13)    Ve Stříteži máte možnost využít mimořádnou předvánoční nabídku knih z nakladatelství „Návrat domů“. V nabídce je beletrie, populární psychologie a také audio CD s přebásněnými biblickými texty, které namluvili přední čeští herci. Vše můžete zakoupit u ses. farářové Hurtové.
14)    V prodeji jsou Evangelické kalendáře a Čtení na každý den na r. 2018. Cena jedné publikace je 110,- Kč.