Informace o zrušení všech shromáždění

Dne 12. března 2020 byl v České republice vyhlášen nouzový stav.
Zrušena jsou všechna bohoslužebná shromáždění i setkání v týdnu.

Až do odvolání se nebudou v modlitebně ve Stříteži n. B. ani v kostele v Rožnově p. R. konat žádná nedělní shromáždění, nedělní škola ani biblické hodiny v týdnu jak pro děti tak pro dospělé.

Pohřby se mohou konat pouze za dodržení nařízených hygienických opatření, tzn. všichni účastníci obřadu včetně faráře musí mít roušku a sedět v kostele v rozestupech min. 2 m od sebe.

Církev vyzývá k zachování klidu, k připravenosti pomoci potřebným a především k modlitbě. Zrušení společných shromáždění je v této chvíli projevem křesťanské zodpovědnosti za členy sboru i veřejnost a přispěje k boji proti šíření nemoci COVID-19. Děkujeme za pochopení.

Pastýřský list synodního seniora k nastalé situaci si přečtěte zde:Pastýřský list

Pastýřský list synodního seniora151.5 KB