Audiozáznam besedy se synodním seniorem

V poslední srpnovou neděli se konal ve Stříteži tradiční SBOROVÝ DEN, tentokrát se synodním seniorem ČCE Danielem Ženatým.

Na osm desítek účastníků prožilo v neděli 27. srpna 2017  sborový den, jehož hostem byl letos synodní senior naší církve, br. Daniel Ženatý. Dopoledne sloužil při bohoslužbách a odpoledne promluvil na téma „Všeobecné kněžství věřících“. Zbytek sborového dne strávili účastníci na farní zahradě v družném hovoru a u bohatého pohoštění. Fotografie ze sborového dne najdete ve fotogalerii. Kázání br. Ženatého, pronesené na sborovém dni si můžete přečíst zde.

Zde si můžete přehrát nebo stáhnout do počítače audiozáznam odpolední přednášky synodního seniora o všeobecném kněžství věřících.

Daniel Ženatý - Všeobecné kněžství věřících.mp311.2 MB